wtorek, 28 sierpnia 2012

Z czym Pastele?

Hellooo!  :)
Ale dzisiaj piękna pogoda , aż chcę się żyć,prawda? :)
Ja niestety delektuje się nią w domuu...
Dzisiaj trochę o wystroju wnętrz,a dokładnie jak w naszym domku/pokoju łączyć pastele:                                     Rozbielony błękit i łagodny fiolet idealnie do siebie     
                                  pasują- wprowadzają ciepły, prawdziwie wakacyjny klimat. Taki duat sprawdza się znakomicie w kuchni,     małej jadalni lub sypialn. Działa relaksująco i kojaco na zmysły.Oto przykład, jak umiejętnie połączyć ze sobą te kolory. Wystrój wnętrza zaaranżowano w przyjemny błękit i zestawiono  ze słodkim różem. Mocny akcent na ścianie stanowi tapeta + białe meble i dyskretne czarne dodatki.Tylko dzięki pastelowym barwom wyczarujesz romantyczny salonik! Dzięki połączeniu delikatnego, jasnego różu i ciepłego beżu pokój wygląda baardzo przytulnie  (aż chce sie w nim usiąść i wypić gorącą czekoladę) :) Aby podkreślić romantyczny look warto dobrać o ton ciemniejsze dodatki (np. ciemnoróżowe poduszki i wiklinowe meble)
Ściany pomalowane na jasny róż będą wspaniałym tłem dla białych mebli , a także dodatków bez koloru. To połączenie spodoba się miłośnikom prostych minimalistycznych aranżacji.
Cała ściana od strony północnej w pastelowym błękicie może dawać wrażenie chłodu. Wtedy lepiej wprowadzić kolor tylko jako akcent.


Mięta przepięknie komponuje się z intensywnymi odcieniami różu i brązem. Dzięki takiej tonacji wnętrze zyskuje egzotyczny i nieco orientalny klimat.


Uwielbiasz delikatny, pastelowy róż we wnętrzach, ale twój współlokator stawia na klasyczną czerń i biel?  Możecie połączyć wasze upodobania i stworzyć udany mariaż tych kolorów. Ciekawy efekt otrzymasz jeśli połączysz róż z grafitem. Kontrast nie będzie tak ostry , ale wnętrze atrakcyjne! 
Uff.. ale się upisałam :)
Mi naj podoba się zestaw 3 , 6 i 7 a waam ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz